Studijų užsienyje paroda Vilniuje

Kovo 3 d. Vilniuje, Radisson Blu Hotels konferencijų centre įvyks specializuota užsienio paroda “Tarptautinių studijų dienos 2016”. Parodą organizuoja “Baltic Council for International Education” kartu su švietimo agentūra “Meridian Group”.

Parodos metu, Lietuvoje kovo 3 d. nuo 10.00 iki 18.00 val. vyks seminarai.

Į seminarus registruokitės iš anksto, užpildykite šią formą.

10.00 – 10.45
„Sankt Peterburgo Petro Didžiojo politechnikos universitetas“ – aukšto pasiekimo žinios“
Anželika Kipor, Petro Didžiojo Sankt Peterburgo politechnikos universitetas
Sankt Peterburgo Petro Didžiojo politechnikos universitetas – didžiausias technikos universitetas Rusijoje, teikiantis aukščiausios kokybės švietimo paslaugas. Vienas pagrindinių universiteto uždavinių – pasaulinio lygio specialistų paruošimas, galinčių dirbti pažangioje gamyboje, įskaitant tiriamąją, projektinę ir verslo veiklą.


11.00 – 11.45
„Newcastle University London Campus – kokybiško švietimo vaidmuo sėkmingoje karjeroje“
Dominic Gordon, Newcastle University
Niekam nepaslaptis, kad karjeros sėkmė priklauso nuo kokybiško išsilavinimo ir sugebėjimo naudotis įgytomis žiniomis darbo rinkoje. Pristatymo metu Jūs sužinosite detalią informaciją apie galimybę įgyti bakalauro ir magistro laipsnį Londone, viename iš Didžiosios Britanijos TOP universitetų – Newcastle University!


12.00 – 12.45
„Bocconi University – ekonomikos, vadybos, finansų ir politikos programos Milane“
Riccardo Battaglia, Bocconi University
Bocconi University – žinomiausias privatus universitetas Italijoje, įkurtas 1902 metais Milane. Pirmas universitetas Italijoje, vykdantis ekonomikos  programą. Šiandien – tai didžiausias mokslinis tiriamasis universitetas verslo, finansų, ekonomikos ir teisės srityje, užimantis aukštas pozicijas tarptautiniuose reitinguose, taip pat įeinantis į dešimtuką geriausių verslo mokyklų Europoje. Mokymo programos vykdomos anglų ir italų kalbomis.

13.00 – 13.45
„Mados ir dizaino srities programos Londone“
Francesco Valdiserri, London College of Contemporary Arts 
Idealus variantas kūrybiškam jaunimui – London College of Contemporary Arts siūlo bakalauro ir magistro programas. Menas ir dizainas, stilius ir mada, fotografijos menas, grafinis dizainas ir kitos programos, tame tarpe pasiruošimas universitetui (Foundation) ir trumpalaikiai kursai.

14.00 – 14.45
„Swansea University – Jūsų kelias į karjeros aukštumas“
Kathryn Tomos, Swansea University
Swansea University – besivystantis britų universitetas, nuolat užimantis aukštas pozicijas įvairiuose reitinguose, remiantis studentų ir absolventų nuomone, kurie sėkmingai daro karjerą baigę studijas. Universitetas užima 15 vietą pagal įsidarbinimo rodiklius tarp visų Didžiosios Britanijos universitetų. Pristatymo metu Jūs sužinosite, kokia sėkmingos karjeros paslaptis, kaip išsirinkti Jums tinkamiausią studijų programą.

15.00 – 15.45
„Fontys University –  mokymosi ir karjeros perspektyvos Olandijoje“
Nikolaj Zukov, Fontys University 
Fontys University – didžiausias taikomųjų mokslų universitetas Olandijoje, siūlantis aukštąjį išsilavinimą anglų, vokiečių ir olandų kalbomis Eindhoven, Tilburg ir Venlo miestuose. Universitetas įsikūręs viename iš judriausių  Europos regionų – pietinėje Olandijos dalyje netoli Vokietijos ir Belgijos sienų. Mokymo programos vykdomos inžinerijos, logistikos, verslo, vadybos ir marketingo profesinėse srityse.


16.00 – 16.45
„Nemokamo profesinio išsilavinimo galimybės  valstybiniuose Didžiosios Britanijos koledžuose“
Amy Van Rensburg, Chichester College
Valstybinio koledžo Chichester atstovė papasakos apie nemokamo vidurinio ir profesinio išsilavinimo galimybes Anglijoje.

17.00 – 17.45
„Geriausias kelias į Didžiosios Britanijos universitetus. Dokumentų pateikimas per UCAS“
Ms Tatjana Taraseviča, University of Glasgow graduate, a UCAS Senior Advisor, Baltic Council for International Education
Didžioji Britanija siūlo platų studijų programų pasirinkimą anglų kalba, kur kiekvienas studentas gali rasti sau tinkamą kursą atsižvelgiant į norus ir gebėjimus. Pristatymo metu bus suteikta informacija apie stojimo į Anglijos universitetus galimybes. Stojimo procesas yra vykdomas per centralizuotą UCAS sistemą. Studijų programų įvairovė, stojimo reikalavimai, mokestis už mokslą ir apgyvendinimas, galimybė gauti studentiškas paskolas ir stipendijas, taip pat įsidarbinimo galimybės Anglijoje.

Daugiau informacijos apie parodą.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*