Išmanioji diena 2016 – elektroninis konkursas naujajai kartai

„Išmanioji diena“ yra nemokamas internete vyksiantis konkursas, kurio metu moksleiviai atliks užduotis, susijusias su šešiais dalykais – biologija, chemija, ekonomika, fizika, informatika bei matematika.

Konkurse pateikiamoms užduotims neprireiks nei olimpiadinės patirties, nei specialaus pasiruošimo – tam visiškai pakaks bendrojo išsilavinimo bei mokykloje įgytų žinių – būtent todėl ir kviečiami dalyvauti kiekvienas 9-12 klasių moksleivis.

„Išmaniosios Dienos“ dalyviai po išspręsto testo gauna išsamią rezultatų analizę bei dalyvavimą konkurse patvirtinantį diplomą.

Trumpa informacija:

  • KAS GALI DALYVAUTI? Visi 9-12 klasių moksleiviai.
  • KUR REGISTRUOTIS? http://ismaniojidiena.lt
  • IKI KADA REGISTRUOTIS? Iki kovo 27 dienos, 15:00
  • KADA VYKS KONKURSAS? Kovo 30 (9-10 klasės) ir 31 (11-12 klasės) dieną, 9-15 val.
  • BAIGIAMASIS RENGINYS. Balandžio 15 dieną, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*