Apie mane

as

Gimiau 1962 metų vasario 8 dieną Baisogaloje. Čia (1969-1980 m.) lankiau ir baigiau vidurinę mokyklą. Pirmoji mano mokytoja – Gentvilienė. Pradinėse klasėse buvau labai tyli ir drovi, mokytis patiko. Išsipildė mano svajonė – išmokau skatyti ir knygas tiesiog „ryte rijau“. 

Vyresnėse klasėse lankiau daugybę būrelių, organizavau ir vedžiau renginius. Pamenu, būdavo dienų, kai po 6 pamokų eidavau į choro repeticiją, po to –  į krepšinio treniruotę, namo parlėkusi užkąsdavau ir vėl atgal į mokyklą, kur laukė stalo teniso treniruotė, o po jos dar skubėdavau į kultūros namuose vykstančią pramognių šokių repeticiją. 

Mokyklą baigiau penketais. Todėl stojant į Vilniaus Universitetą galėjau laikyti ne keturis, kaip buvo įprasta, bet tik du egzaminus: matematiką raštu ir matematiką žodžiu. 

Studijos (1980-1985 m.) Vilniaus universiteto ekonominės kibernetikos ir finansų fakultete vadinosi ekonominės informacijos mechanizuoto apdorojimo organizavimas (EIMAO). Jas baigusi įgijau inžinieriaus ekonomisto diplomą. Pirmoji darbovietė – Panevėžio miesto statistikos skyrius, pareigos – kontrolės skyriaus inžinierė.

1988 metais sukūrusi šeimą, išvykau gyventi į Tytuvėnus. Ten gimė trys mano sūnūs: Vytautas, Ignas ir Laurynas.

Pedagoginį darbą pradėjau 1995 metais  Tytuvėnų vidurinėje mokykloje kaip informatikos mokytoja. 1998 metais buvau pakviesta dirbti į Kelmės Jono Graičiūno gimnaziją. Intensyvios dvejerių metų studijos KTU (1999-2001 m.) padėjo atnaujinti IT žinias ir įgyti mokytojos diplomą.

2000-2002 metais sugrįžau į Baisogalą ir į Baisogalos vidurinę mokyklą jau kaip informacinių technologijų mokytoja. Kolegų buvau labai šiltai priimta. Tie dvejeri mokslo  metai man buvo įsimintini… 

Iš Baisogalos vėl grįžau į Kelmės J. Graičiūno gimnaziją. 

Nuo 2017 metų pedagoginio darbo nebedirbu.

Mano pomėgiai: kelionės, dainavimas chorefotografijagrožinės literatūros skaitymas, spektaklių, koncertų, parodų lankymas, darbas daržiuke.